Voščilo

Spoštovani, smo v adventnem času priprave na božični praznik, ko se verni ljudje osredotočamo na razmislek o svojem življenju in sprejemamo osebne odločitve o spremembah in napredovanju v smeri dobrega. Z veseljem pričakujemo Božji prihod v božični noči. Navdihujemo se ob preprostosti novorojenega Deteta in skušamo razumevati veličino Božje ljubezni ter jo posnemati.
Za vse ljudi pa je praznični čas obdobje, ko smo nekoliko več z bližnjimi, se skupaj poveselimo in gremo na kakšen izlet. Gotovo pa je lepo, da skupaj pričakamo tudi novo leto.
Želim vam blagoslovljen Božič in lep vstop v novo leto 2023, osebne izpolnitve in veselja v družbi ljudi, ki jih imate radi ter jih spoštujete. Želim tudi obilje telesnega, duševnega in duhovnega zdravja.
Hvala za vse, kar dobrega naredite za župnijo in zame osebno.

Igor Jereb, župnik

voscilo-2023