Prosimo, da se držite navodil, ki veljajo.
Pogoj za vstop v cerkev je PCT (preboleli, cepljeni, testirani). Ob dokazilu imejte s seboj tudi osebni dokument. PCT morajo v cerkvi izpolnjevati vsi udeleženci, starejši od 12 let.
Za veroukarje in dijake od 17.11.2021 naprej kot dokazovanje izpolnjevanja pogoja PCT velja negativni test pri testiranju s testom HAG za samotestiranje, ki ga za potrebe izvajanja vzgojno-izobraževalnega programa opravijo v vzgojno-izobraževalnem zavodu pod nadzorom osebe, ki jo določi ravnatelj. Dokazilo v ustrezni obliki naj imajo s seboj ob vstopu v cerkev in pri veroučnih urah.
Pravila nam nalagajo preverjanje. Hvala za razumevanje.
Število udeležencev bomo spremljali. Lepo dobrodošli in bodimo odgovorni.

4.2. ob 19:00 + Marija Bešter (Mojca Bešter)
5.2. ob 19:00 ++ Janez in Marija Sušnik (DAROVANJE ZA RAZSVETLJAVO)
6.2. ob 7:00 za farane (DAROVANJE ZA RAZSVETLJAVO)
6.2. ob 10:00 + Franc Pogačnik-Jeralov, Nova vas, 3. obl. (DAROVANJE ZA RAZSVETLJAVO)
7.2. ob 19:00 ++ Rozalija in Avguštin Udir, obl., + mož Franc Ročkar in starši Jože ter Julijana Šolar
8.2. ob 7:00 (po namenu)*
9.2. ob 18:30 molitev in češčenje Najsvetejšega; ob 19:00 (po namenu, +Ivana Pisovec, 30. dan)*
10.2. ob 7:00 (po namenu)*
11.2. ob 19:00 ++ Jože Starman in Anka
12.2. ob 19:00 ++ Zakonikovi
13.2. ob 7:00 + Ivo Jereb
13.2. ob 10:00 ++ starša Ana in Ivan Okorn

Obhajanje starejših se v tem mesecu iz prve sobote, 5.2., izjemoma prenese na soboto 12.2.;
V soboto, 5.2., bodo skozi cel dan birmanski pogovori.
V soboto, 5.2., bo ob 17:30 prvo srečanje animatorjev za oratorij.
V ponedeljek, 7.2., zaradi prostega dneva v šoli ne bo tudi veroučnih ur.
V torek, 8.2., ob 18:00, na Kulturni praznik, bodo v župnijski cerkvi sv. Tilna molili 4 dele rožnega venca za vse pokojne kulturnike, ki so živeli v naši župniji. Vabljeni!

K sv. mašam so veroukarji in njihovi starši lepo dobrodošli tudi čez teden. Takrat bodo tudi lahko dobili liturgični listek za nedeljo. Skozi zakristijo pridejo veroukarji skupaj s starši.
Vstop v veroučne učilnice brez maske in podpisane izjave staršev ni dovoljen.

Lahko darujete za sv. maše za mesec marec.
LAHKO DARUJETE ZA CERKVENE POTREBE (preko trr ali osebno). Hvala za vsak vaš dar.

Nove podatke za naprej bom objavil najkasneje v soboto, 12.2., čez dan.