Prosimo, da se držite navodil, ki veljajo.
Pogoj za vstop v cerkev je PCT (preboleli, cepljeni, testirani). Ob dokazilu imejte s seboj tudi osebni dokument. PCT morajo v cerkvi izpolnjevati vsi udeleženci, starejši od 12 let.
Za veroukarje in dijake od 17.11.2021 naprej kot dokazovanje izpolnjevanja pogoja PCT velja negativni test pri testiranju s testom HAG za samotestiranje, ki ga za potrebe izvajanja vzgojno-izobraževalnega programa opravijo v vzgojno-izobraževalnem zavodu pod nadzorom osebe, ki jo določi ravnatelj. Dokazilo v ustrezni obliki naj imajo s seboj ob vstopu v cerkev in pri veroučnih urah.
Pravila nam nalagajo preverjanje. Hvala za razumevanje.
Število udeležencev bomo spremljali. Lepo dobrodošli in bodimo odgovorni.

28.1. ob 19:00 ++ Oretovčevi
29.1. ob 19:00 za vero in veselje do življenja (DAROVANJE)
30.1. ob 7:00 za farane (DAROVANJE)
30.1. ob 10:00 ++ Ivanka in Slavko Zeni (DAROVANJE)
31.1. ob 19:00 + Vida Jereb (Šoštarjevi), + Marjan Sušnik, obl.
1.2. ob 7:00 (po namenu)*
2.2. ob 18:30 molitev in češčenje Najsvetejšega; ob 19:00 + Emilija Papler (Eva in Ivan Papler)
3.2. ob 7:00 (po namenu)*
4.2. ob 19:00 + Marija Bešter (Mojca Bešter)
5.2. ob 19:00 ++ Janez in Marija Sušnik (DAROVANJE ZA RAZSVETLJAVO)
6.2. ob 7:00 za farane (DAROVANJE ZA RAZSVETLJAVO)
6.2. ob 10:00 + Franc Pogačnik-Jeralov, Nova vas, 3. obl. (DAROVANJE ZA RAZSVETLJAVO)

K sv. mašam so veroukarji in njihovi starši lepo dobrodošli tudi čez teden. Takrat bodo tudi lahko dobili liturgični listek za nedeljo. Skozi zakristijo pridejo veroukarji skupaj s starši.
Verouk poteka po urniku v ponedeljkih. Vstop v učilnice brez maske in podpisane izjave staršev ni dovoljen.
Kandidati za birmance, njihovi starši in botri naj upoštevajo povabila in navodila, ki smo jih poslali na e-naslove staršev.

Lahko darujete za sv. maše za mesec marec.
LAHKO DARUJETE ZA CERKVENE POTREBE (preko trr ali osebno).
Hvala za vsak vaš dar.
Nove podatke za naprej bom objavil najkasneje v soboto, 5.2.2022, čez dan.

IZROČAJMO DRUG DRUGEGA V BOŽJE VARSTVO.