Prosimo, da se držite navodil, ki veljajo. Število udeležencev bomo spremljali. Lepo dobrodošli in bodimo odgovorni.

28.8. ob 19:00 ++ Jožica Šink in Cilka Zupanc, obl. (DAROVANJE)
29.8. ob 7:00 ++ Janez in Cilka Pretnar ter Jože Papler (DAROVANJE)
29.8. ob 10:00 ++ Štularjevi (DAROVANJE), (po deseti sv. maši bo g. nadškof Zore krstil 6. in 7. otroka)
30.8. ob 19:00 (+ Vili Udir, + Milka Brejc, 30. dan)*, za farane
31.8. ob 19:00 za mlade (med 19:00 in 21:00 bo molitveno slavilni večer za mlade; pridete lahko tudi ostal – mladi po srcu; Na voljo bova dva spovednika)
1.9. SV. TILEN, CELODNEVNO ČEŠČENJE: ob 8:00 (po namenu)*; ob 16:30 + Frančiška Zeni (CT) – predlog razporeda češčenja po krajih je na voljo v elektronskih in tiskanih Vezeh; Lepo povabljeni;
2.9. ob 7:00 (po namenu)*
3.9. ob 19:00 + Marija Bešter (sestra)
4.9. ob 19:00 ++ Rozalija in Avguštin Udir (DAROVANJE)
5.9. FARNI DAN: ob 9:00 za farane; ++ Vinko Mohorič, obl., in Pavla Papler (tudi praznovanje 50. obletnice mašništva Jakoba Kralja) (DAROVANJE)

K obema mašama v nedeljo 29.8. še posebej lepo vabimo farane, ki spadajo pod podružnico na Jamniku ter tiste, ki spadajo pod podružnico v Spodnji Besnici.

Verouk se začne v ponedeljek, 30.8., po urniku. Vstop v učilnice brez maske ni dovoljen.

Obhajanje starejših bo 4.9. od 8:30 naprej. Če so zadržki glede obiska, mi, prosim, sporočite.

Vabimo pridne gospodinje, da spečejo pecivo za druženje na farnem dnevu in ga v nedeljo, 5.9., zjutraj prinesejo v veroučno učilnico. Najlepša hvala.

Lahko darujete za sv. maše v oktobru.
LAHKO DARUJETE ZA CERKVENE POTREBE – ZA POPLAČILO ZADNJIH IZVEDENIH PROJEKTOV V ŽUPNIJI (preko trr ali osebno).
Zbiramo tudi za nova polkna na zvoniku na Jamniku, ki naj bi bila nameščena v mesecu septembru.

Hvala za vsak vaš dar.

Nove podatke za naprej bom objavil najkasneje v soboto, 4.9., čez dan.